UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
09 marca 2021
kategoria:
Aktualności
Rywalizowali narciarze i snowboardziści z Czeladzi

W sobotę, 6 marca 2021 roku na stoku Zagroń w Istebnej odbyły się XV Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Jest to pierwsza impreza sportowa w tym roku, która doszła do skutku.

W zawodach wzięło udział 114 osób, a wszystko odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Po uczestnikach było widać, że są spragnieni sportowej rywalizacji i tęsknili za normalnym kontaktem międzyludzkim, który w obecnych czasach jest utrudniony. Zawodnicy stworzyli wspaniałą atmosferę, a emocje w trakcie zjazdów sięgały zenitu.

Dzień poprzedzający zawody obfitował w opady śniegu, dzięki czemu w dniu imprezy - mimo dodatniej temperatury - śniegu było pod dostatkiem. Krótko mówiąc pogoda dopisała!

Dla wszystkich uczestników został przewidziany ciepły posiłek oraz gorące napoje w postaci kawy i herbaty.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN kobiet została Ewa Fronczek, która obroniła tytuł z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajęła Karolina Komasińska, na trzecim stopniu podium uplasowała się Zuzanna Pasterny.

Mistrzem Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN mężczyzn został Wojciech Pasterny, drugie miejsce zajął Adam Kaczmarek, trzecie Paweł Miklasiński.

Mistrzem Czeladzi w Snowboardzie w kategorii OPEN został Rafał Bator, drugie miejsce zajął Sebastian Pietruszka, a na trzecim uplasował się Wiktor Bania.

Najmłodszym zawodnikiem był Karol Bator, a najstarszym Janusz Rokita.

Puchary, medale, statuetki oraz nagrody wręczali:
Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź - Beata Zawiła,
Pełnomocnik Burmistrza Miasta Czeladź ds. Sportu - Henryk Michalski,
Dyrektor MOSiR Czeladź - Jakub Kużdżał.

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy na następną edycję narciarsko-snowboardowych zmagań, które odbędą się w 2022 roku.

Dziękujemy naszym partnerom - Huhtamaki, Konsul - Trofea Sportowe.

Szczegółowe wyniki i fotorelacja dostępne na stronie internetowej MOSiR.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi