UWAGA ZMIANY W OBWODACH 7 i 8: ulice wcześniej ujęte w obwodzie 7 tj. „Bratków”, „Jaśminowa”, „Mieczyków”, „Słowiańska”, „Storczyków”, „Tulipanów”, „Wrzosowa” zostały przeniesione do obwodu 8 do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi ul. Reymonta 80, wyborcy z tych ulic w najbliższych wyborach głosują w SP Nr 1AKTUALNE INFORMACJE I OSTRZEŻENIA O JAKOŚCI POWIETRZAUWAGA: PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA ORAZ ZAKTUALIZOWANY PODZIAŁ MIASTA CZELADŹ NA OKRĘGI WYBORCZE W MIEŚCIE CZELADŹAKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT CYBERBEZPIECZEŃSTWAГромадянин України, тут ви знайдете найважливішу інформацію (НАТИСНІТЬ ТУТ)Czeladź pomaga Ukrainie!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
02 marca 2020
kategoria:
Aktualności
Czeladzianie rywalizowali na stoku w Istebnej

W sobotę, 22 lutego, na stoku Zagroń w Istebnej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi po raz czternasty zorganizował Mistrzostwa Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim oraz Snowboardzie o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Wzięło w nich udział około 100 zawodników.

Pogoda dopisała - śmiało możemy napisać, że w końcu zobaczyliśmy śnieg tej „zimy” .

Pozytywni i mili uczestnicy podczas zawodów stworzyli świetną atmosferę, a emocje sięgały zenitu.

Na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek oraz gorące napoje w postaci kawy i herbaty.

Mistrzynią Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN kobiet została Ewa Fronczek, drugie miejsce zajęła Ada Janowska, na trzecim miejscu uplasowała się Dominika Cichocka .

Mistrzem Czeladzi w Narciarstwie Alpejskim w kategorii OPEN mężczyzn został Kacper Kostarz, drugie miejsce zajął Wojciech Pasterny, trzecie miejsce Kamil Zdeb

Mistrzem Czeladzi w Snowboardzie w kategorii OPEN został Patryk Motylski, drugie miejsce zajął Rafał Bator, na trzecim miejscu uplasował się Michał Jastrząb

Najmłodszym zawodnikiem był Bator Karol, a najstarszym Marian Grząba.

Puchary, medale, statuetki oraz nagrody w różnych kategoriach wręczali: Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź – Beata Zawiła oraz Dyrektor MOSiR Czeladź - Henryk Michalski.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy na następną edycję narciarsko-snowboardowych zmagań, które odbędą się w 2021 roku.

Dziękujemy naszym partnerom – Huhtamaki, Konsul - Trofea Sportowe.

Źródło: Patryk Pikuta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi