do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 maja 2020
kategoria:
Aktualności
Kiedy ponowne otwarcia przedszkoli i żłobka w Czeladzi?
Kiedy ponowne otwarcia przedszkoli i żłobka w Czeladzi?

Niemal codziennie pytacie nas, kiedy planowane jest ponowne otwarcie przedszkoli i żłobka w Czeladzi? Informujemy, że 18 maja 2020 r. planujemy ponowne otwarcie przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest gmina Czeladź i Żłobka Miejskiego.

Jednocześnie musicie pamiętać, że data ta może ulec zmianie. Ponowne otwarcie tych obiektów jest zależne od dwóch czynników:

*Otrzymania pozytywnej opinii sanepidu, dotyczącej spełnienia wymaganych warunków sanitarnych.
*Negatywnych wyników badań na obecność koronawirusa przeprowadzonych wśród pracowników naszych przedszkoli i żłobka przez PZZOZ Będzin/Czeladź. Przeprowadzenie testów jest kolejnym aktem bardzo dobrej współpracy pomiędzy naszym miastem a szpitalem.

Podsumowując, jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, 18 maja 2020 r. nastąpi ponowne otwarcie przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest gmina Czeladź i Żłobka Miejskiego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H