adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
26 czerwca 2020
kategoria:
Aktualności
Dyplomy i listy gratulacyjne dla uczniów czeladzkich szkół
Dyplomy i listy gratulacyjne dla uczniów czeladzkich szkół

Dzisiaj długo wyczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego. Miniony semestr był wyjątkowo trudny. Koronawirus zaskoczył nas niespodziewanie stawiając przed nami wyzwanie, którym była nauka w formie zdalnego nauczania. Mimo tych trudnych warunków daliśmy radę!

W tych nietypowych okolicznościach kończymy kolejny rok szkolny. Nie ma tradycyjnych uroczystości, wspólnych wzruszeń i pożegnań z przyjaciółmi ze szkolnej ławki. Przykro mi, że nie mogę osobiście życzyć Wam wspaniałych wakacji, ale wierzę, że pierwszego września powitam Was w szkolnych progach. Mam nadzieję, że świat wróci do normalności bez strachu i ograniczeń.

Koniec roku szkolnego jest okazją, by wszystkim Państwu podziękować za ciężką pracę, zaangażowanie, wytrwałość, okazaną życzliwość i zrozumienie.
Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, dziękuję Wam za odpowiedzialne i pełne zaangażowania podejście do rozwijania wiedzy i umiejętności, również w warunkach nowej rzeczywistości, która do łatwych nie należała. Dziękuję za Waszą kreatywność, wyrozumiałość i cierpliwość.
Pracownicy Administracji i Obsługi, dziękuję za Wasze zaangażowanie, wspomaganie pracy nauczycieli i przyczynianie się do tworzenia przyjemnych, estetycznych i higienicznych warunków nauki i pracy.

Rodzice, dziękuję za podjęty trud współpracy ze szkołą. W szczególności dziękuję za pracę i wysiłek podczas realizacji zdalnego nauczania, a także za pomoc w obsłudze sprzętu niezbędnego do realizacji zajęć na odległość.
Uczniowie, gratuluję Wam osiągniętych wyników, wyróżnień i nagród, które są powodem do dumy i satysfakcji.
Uczniowie klas ósmych, życzę Wam pomyślnych wyników egzaminu ósmoklasisty, a przede wszystkim trafnych wyborów szkół ponadpodstawowych.

Wszystkim życzę spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.
Póki co jednak epidemia trwa i choć ograniczeń coraz mniej, to pamiętajcie, że niektóre wciąż obowiązują – przestrzegajcie ich i wróćcie do szkoły zdrowi i bezpieczni!


Burmistrz Miasta Czeladź

Zbigniew Szaleniec

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry