adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
02 grudnia 2019
kategoria:
Aktualności
W Czeladzi powstanie wioska św. Mikołaja
W Czeladzi powstanie wioska św. Mikołaja

Święty Mikołaj zdradził nam swoje plany! Pojawi się w naszym mieście dokładnie w dniu swoich imienin, 6 grudnia i zatrzyma się w specjalnie na tę okazję przygotowanej wiosce św. Mikołaja w Parku Kościuszki.

Najbardziej oczekiwanemu gościowi towarzyszyć będą bajkowe postacie takie jak Królewna Śnieżka, zła macocha - Królowa oraz krasnoludki. Współnie postarają się, aby Park Kościuszki wypełnił się śmiechem i radością dzieci. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. animacje i warsztaty. Rodzice i opiekunowie również będą mogli włączyć do wspólnje zabawy, biorąc udział w konkursach rodzinnych.

A wszystko to w pięknej, magicznej scenerii wioski św. Mikołaja, która powstanie w Parku Kościuszki, zlokalizowanym naprzeciwko Urzędu Miasta.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry