do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
22 maja 2020
kategoria:
Aktualności
Komunikat w sprawie stacjonarnego otwarcia szkół dla klas I-III
Komunikat w sprawie stacjonarnego otwarcia szkół dla klas I-III

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu stacjonarnego otwarcia szkół dla: klas I-III oraz konsultacji dla uczniów ósmych klas - od najbliższego poniedziałku.

Niestety, nie wszystkie czeladzkie placówki otrzymały już decyzję sanepidu w sprawie akceptacji opracowanych przez nie procedur bezpieczeństwa.

Ponadto podjęliśmy decyzję o przetestowaniu wszystkich pracowników naszych szkół na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, tak jak uczyniliśmy to podczas otwierania przedszkoli i żłobków. Obecnie Miasto Czeladź oczekuje na wyznaczenie terminu badania.

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i zdrowie waszych dzieci, waszych rodzin oraz pracowników podległych nam placówek oświatowych. W sytuacji gdy na terenie woj. śląskiego wciąż utrzymuje się wysoka liczba codziennie wykrywanych przypadków koronawirusa SARS-CoV-2, braku decyzji sanepidu w przypadku niektórych szkół oraz planów przetestowania wszystkich pracowników – NIE MOGLIŚMY PODJĄĆ INNEJ DECYZJI.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że brak otwarcia szkół dla klas I-III od najbliższego poniedziałku, nie wpłynie negatywnie na nauczanie zdalne prowadzone w naszych placówkach. Prosimy o zrozumienie tej decyzji i zapewniamy, że o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H